wstazka

Dlaczego zdradzamy? Sekrety zdrady

Jaka tajemnica tkwi w zdradzie ? Dlaczego wzbudza tyle emocji? Czy naprawdę trzeba się nią tak bardzo przejmować? Co zrobić, żeby mieć pewność, że nas taka sytuacja nigdy nie dotknie? Jak żyć ze świadomością, że partner zdradził? Naprawdę można zadać wiele przeróżnych pytań związanych z pojęciem zdrady. Zdrada obecna jest w naszym życiu od zawsze. Z czasem stała się wyznacznikiem stopnia zaangażowania uczuciowego dwojga osób. W tym wszystkich występuje dziwna zależność gdy otóż gdy jest zdrada nie ma miłości, a gdy nie ma zdrady jest miłość. Teza ta krąży po świecie jako powszechna, dawno zaakceptowana opinia publiczna. Szkoda tylko, że życie jest bardziej skomplikowane niż szkolne zadania matematyczne. Chyba możemy się domyślać czemu zdrada wywołuje u nas tyle przeróżnych skrajnych emocji od stanu euforii do stanu przygnębienia. Nie trzeba długo się zastanawiać czemu zjawisko to jest systematycznym tematem do dyskusji. Zaś gdy rodzą się pytania. Można odpowiedzieć nieco wymijająco: nie ma recept i gotowych odpowiedzi tam, gdzie w grę wchodzą uczucia, instynkty, afekt i inne wytwory naszej płciowości. Człowiek jest tylko człowiekiem mimo tego, że jesteśmy istotami obdarzonymi rozumem i w większym lub mniejszym stopniu wrodzoną moralnością. Zdarza nam się popełniać błędy które są często potępiane przez społeczeństwo. Zdradzamy z wielu powodów. W momentach gdy czujemy się lekceważeni, gdy rzadko zwraca się na nas uwagę lub najczęstszy z powodów kompletny brak zainteresowania partnera, momenty w których wzajemnie się o siebie nie dba. Powody te można mnożyć, jednak jako osoby rozumne i w pełni zdające sobię sprawę z faktu konsekwencji jakie mogą iść wraz ze zdradą. W momentach zdrady należy zachować spokój i opanowanie, nie dajmy się zwariować na tym punkcie. Dlaczego mężczyźni zdradzają? Robili to od zawsze. Taka niestety jest ich natura. Związek z jedną partnerką wymaga od nich wiele samozaparcia. Oczywiście mężczyźni zdradzają częściej niż kobiety i chyba chętniej się do tego przyznają, bynajmniej nie swoim żonom, lecz kolegom.
Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych dalsze rozpowszechnianie treści zawartych w niniejszym serwisie jest zabronione.
Copyright © 2018 . Zapoznaj sie z regulaminem usługi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zobacz też oznaki zdrady i dowiedz się czy on mnie zdradza. Czym jest wirtualna zdrada? Dowiedz się dlaczego zdradzamy. Wiesz jak zapobiec zdradzie lub jak rozpoznać zdradę? Zobacz również: Ile będę miała dzieci? Wykonaj test na ilość dzieci. Sprawdź jak działa ile dzieci test. Jak posortować alfabetycznie w wordzie