wstazka

Powiedz zdradzie "NIE" - Jak rozpoznać zdradę?

Czy zdarzyło ci się kiedyś podejrzewać partnera/partnerkę w związku o zdradę? Z całą pewnością nie raz. Czemu tak jest? Ponieważ jest to normalny objaw osób żyjących w związku partnerskim, zazdrość jest czymś czego nie da się uniknąć każdy jej doświadcza. Ale co jeśli on/ona cię naprawdę oszukuje czy zdradza? Musisz pamiętać że zdrada jest symptomem a nie przyczyną. Jest kilka wskazówek które mogą pomóc w rozpoznaniu wierności partnera. Takie jak np. praca pog godzinach, urwane telefony, brak zainteresowania, strojenie się do prostych czynności takich jak chociażby zakupy, ślady szminki itd. Są to najbardziej charakterystyczne objawy zdrady podawane przy wypełnianiu anonimowych ankiet przez opinię publiczną. Praca po godzinach jest sprawą normalną lecz jeśli przekłada się to na niespodziewane wyjazdy służbowe i ciągłe podróże, może być coś na rzeczy. Jak widać objawów może być wiele, które wskazują na to, że twój partner cię zdradza, należy podejść do tego jednak z dystansem i nie oskarżać o zdradę przedwcześnie bez konkretnych dowodów. Często tak pochopnie podjęte decyzje niszczyły naprawdę udane związki. Warto wtedy poszukać przyczyny, dlaczego wdał/a się w romans. Czy wasz związek już mu/jej nie wystarcza? Czy jego/jej miłość wygasła? Czy szuka przygód? Jeśli tak – pora się rozstać, nawet gdy spędziliście ze sobą wiele lat. Niewierność jest atakiem na świętość, jaką był wasz związek i wasza miłość. W przypadku obu płci jest tak samo, winny/a musi wiedzieć, że jest to skandaliczne i niedopuszczalne zjawisko. Dlatego takie akcje kończą się często wyprowadzką by pojąć, że jest się winny/a. Bez porządnej nauczki taka sytuacja może się powtórzyć a chodzi o to by wbić sobie do głowy, że osoba która dąży nas uczuciem cierpi w takich momentach.
Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych dalsze rozpowszechnianie treści zawartych w niniejszym serwisie jest zabronione.
Copyright © 2018 . Zapoznaj sie z regulaminem usługi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zobacz też oznaki zdrady i dowiedz się czy on mnie zdradza. Czym jest wirtualna zdrada? Dowiedz się dlaczego zdradzamy. Wiesz jak zapobiec zdradzie lub jak rozpoznać zdradę? Zobacz również: Ile będę miała dzieci? Wykonaj test na ilość dzieci. Sprawdź jak działa ile dzieci test. Jak posortować alfabetycznie w wordzie