wstazka

Jak zapobiec zdradzie? Sposoby na zdradę

Okazuje się, że jest na to prosty sposób. Zachować wierność. To najłatwiejsze rozwiązanie po słońcem. Choć samo już wykonanie troszkę trudniejsze. Gdy jesteśmy wierni jesteśmy wzajemnie zainteresowanie i nikt z pary nie szuka okazji do romansu, wystarczy być zakochanym. Proste i oczywiste rozwiązania często okazują się najlepsze. Natomiast gdy zdrada miała już miejsce. Zaczynamy stąpać po cienkim lodzie. To co było budowane przez lata, tak łatwo zdmuchnął wiatr niczym domek z kart. Przede wszystkim by przetrwać taki etap trzeba przetrawić samego/samą siebie. Z początku jakiekolwiek rady będą Cię pewnie irytować, a każdą wolną chwilę zaczniesz spędzać na rozmyślaniu o tym problemie. Przeprosić jest łatwo, wybaczyć po czymś takim ciężej. Dochodzenie do siebie po zdradzie, niezależnie od jej rodzaju, nie należy do łatwych rzeczy. Decydując się na wybaczenie zdrady partnerowi do głowy przychodzą różne myśli: "Czy nie za łatwo mu/jej wybaczam? Może sprawić, by cierpiał/a bardziej i dłużej?" Gdzie przebiega cienka czerwona linia między litością a byciem "ofiarą"? Zdrada jest niewątpliwie jednym z najboleśniejszych doświadczeń, przez jakie przechodzi związek dwojga ludzi. Czasami jednak to przykre doświadczenie może zadziałać jako lekarstwo. Terapia wstrząsowa która uświadamia co w związku było nie tak. W przypadku małżeństwa. Jednym z kluczy do wyzbycia się chęci na zdradę jest trzymanie w bezpiecznej odległości od siebie przedstawicieli płci przeciwnej. W dzisiejszych szybkich czasach wymaga to znacznego skupienia uwagi i planowania.
Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych dalsze rozpowszechnianie treści zawartych w niniejszym serwisie jest zabronione.
Copyright © 2018 . Zapoznaj sie z regulaminem usługi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zobacz też oznaki zdrady i dowiedz się czy on mnie zdradza. Czym jest wirtualna zdrada? Dowiedz się dlaczego zdradzamy. Wiesz jak zapobiec zdradzie lub jak rozpoznać zdradę? Zobacz również: Ile będę miała dzieci? Wykonaj test na ilość dzieci. Sprawdź jak działa ile dzieci test. Jak posortować alfabetycznie w wordzie