wstazka

Zdrada małżeńska. Jakie są pierwsze oznaki zdrady ?

Zdrada ? z początku każdy uważa, że coś takiego nie istnieje. Z pozoru wszystkie związki są idealne. Wszystko wygląda doskonale, ale do czasu. W pewnym momencie związek ucicha, brakuje w nim uczucia, rozmowy. Pojawiają się pierwsze oznaki i objawy zdrady. Mąż wraca późno z pracy, nie przytula się lub żona przestaje być tak czuła jak kiedyś. Szacunek - doznanie, które kiedyś było na pierwszym planie zostaje zakopane pod ważniejszymi rzeczami takimi jak wyjście z przyjaciółmi na piwo, gry, imprezy itp.
Niestety, choć wydaje to się dziwne zdrady małżeńskie na ogół tak właśnie wyglądają. Pewnie zastanawiacie się dlaczego mężczyźni zdradzają, niestety nie da się tak łatwo opowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy od konkretnego związku. Nie można jedno znacznie udzielić recepty na to jak kontrolować związek przed zdradą, a gdy ona nastąpi jak o niej zapomnieć. Życie to nie bajka, każdy dzień jest inny, każdy przynosi nowe okazje do poznania kogoś nowego. Wszystko ma swoje podłoża w psychologi, romans to przecież kolejny związek nie kiedy staje się ważniejszy od obecnego małżeństwa. Należy z góry postawić sobie pytanie czy wybaczyłabyś zdradę ?
Nie jednokrotnie rozmawialiśmy z ludźmi, którzy zdradzili. Często widzieliśmy zapłakane kobiety które przez pół życia żyły w zdradzie, zakłamane i oszukane. Są różne oblicza i objawy zdrady.
Nasz test zdrady jest rozwiązaniem na wasze problemy. My wiemy kiedy partner źle postępuje, kiedy wirtualna zabawa zamienia się w prawdziwą niewierność. Pamiętajmy, że nie jesteśmy jedynymi osobami na świecie, bardzo często choćby w pracy nasi partnerzy przebywają w towarzystwie pięknych kobiet lub mężczyzn. To właśnie tam zaczyna sie gra w uczucia.
Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1) lit. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych dalsze rozpowszechnianie treści zawartych w niniejszym serwisie jest zabronione.
Copyright © 2018 . Zapoznaj sie z regulaminem usługi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zobacz też oznaki zdrady i dowiedz się czy on mnie zdradza. Czym jest wirtualna zdrada? Dowiedz się dlaczego zdradzamy. Wiesz jak zapobiec zdradzie lub jak rozpoznać zdradę? Zobacz również: Ile będę miała dzieci? Wykonaj test na ilość dzieci. Sprawdź jak działa ile dzieci test. Jak posortować alfabetycznie w wordzie